נשמח לעזור

סוגי השקעות

עמוד ראשי - השקעות איך מתחילים סוגי השקעות להשכיר נכון מחשבון תשואה שאלות ותשובות
לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה להשקעות נדל״ן וקבלת הצעה:
לחצו כאן
והשאירו פרטים

נדל"ן מניב

נדל"ן מניב הוא כל נכס שניתן להשכיר אותו וליהנות מהחזר הכנסה קבוע בצורת דמי שכירות. כלומר, נכס מניב הוא נכס נושא תשואה. התשואה היא המדד לרווחיות ההשקעה בנכס, (היכנסו למחשבון תשואה) והיא מהווה את היחס בין מחיר הדירה לשכר הדירה שתקבלו עבורה (יש לקחת בחשבון הוצאות תחזוקה, תפעול ופחת) והיא מחושבת באופן שנתי. 

בהשקעות מסוג נכס מניב יש מונח נוסף שחשוב להכיר: תשואה עודפת; זו למעשה היא יתרת התשואה המושגת על תשואת השוק הממוצעת בענף. כלומר נצא מנקודת הנחה שהתשואה הממוצעת בעיר ב"ש היא 7% ולאחר חישובים שביצעתם הנכס שברצונכם לרכוש הוא בעל תשואה של 8.5%. מכאן, שהתשואה העודפת של הנכס היא 1.5%- עומד בפניכם נכס מניב במיוחד.

 

לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה להשקעות נדל״ן וקבלת הצעה:
לחצו כאן
והשאירו פרטים

אקזיט- השבחת נכס

השקעה בנדל"ן בשיטת האקזיט מהירה יחסית ואופן הפעולה בה הוא רכישת בתים במחירי "מציאה" וניצול הזדמנויות כגון מכירות פומביות של בתים שעוקלו על ידי הבנקים, שדרוג ושיפוץ המבנה במידת הצורך ומכירתו במחיר גבוה יותר בצורה משמעותית. החזרת ההשקעה וקבלת התשואה על ההון המושקע היא מידית, עם מכירת הנכס. שיטת האקזיט נכונה לכל סוגי ההשקעות בעולם הנדל"ן כולל אדמות, מגרשים, בניינים, מבנים מסחריים ועוד. מאחר ולא תמיד ברור בפניכם מהי עסקה טובה, עליכם לעשות עבודת הכנה יסודית שבה תלמדו את השטח. בשוק הנדל"ן אין מחיר מחירון שמורה את הדרך, הוא מושפע מאלמנטים רבים לכן, אני מומלץ לבצע מעקב אחר המתרחש בשוק. בחרו לכם אזור התמחות שאחריו תעקבו מקרוב, ערכו טבלה ורשמו את המחירים המבוקשים עבור הדירות שלמדתם עליהן. לאחר שתדעו את המחיר לכל סוג דירה תוכלו לאתר עסקאות. אחרי שתתמחו באזור, הגיע הזמן שתצאו לחיפוש. ברגע שתזהו עסקה אידיאלית זנקו עליה כי עסקאות כאלה נוטות להיחטף מיד לאחר שפורסמו. את החיפוש תוכלו לבצע דרך יועץ נדל"ן שהאזור הוא אזור המומחיות שלו, לוחות מודעות באינטרנט, סיורים ברחובות או על ידי שיחות היוועצות עם מכרים ששמעו על משהו שיכול להתאים עבורכם. 

לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה להשקעות נדל״ן וקבלת הצעה:
לחצו כאן
והשאירו פרטים

השקעה באג"ח או במניות של חברות העוסקות בנדל"ן

אפיק זה מתמקד בהשקעה במניות ובאג"ח של חברות נדל"ן אשר נסחרות בבורסה. כך למשל, השנה המליצו מספר מדורי כלכלה מובילים על רכישת אג"ח ומניות של חברת עזריאלי(זוהי אינה המלצה להשקעה בחברה מסוימת) שהשנה הראתה יציבות ורווחיות והצפי הוא שהיא תמשיך לשמר יציבות זו. החסרון בהשקעה מסוג זה הוא כמובן בתנודתיות, היום ניירות הערך יכולים  להניב עבורכם רווחים ומחר יכולים להביא להפסדים.
 

לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה להשקעות נדל״ן וקבלת הצעה:
לחצו כאן
והשאירו פרטים

קרקע חקלאית

זהו סוג של השקעה שבדרך-כלל טומן בחובו סיכונים רבים יותר מהשקעות אחרות בנדל''ן.

אלה שמשקיעים בסוג זה מצפים שערכה של החלקה יעלה לאחר מספר שנים, בין אם בגלל שייבנה עליה נכס כלשהו (לאחר הפשרה), בין אם תחול הפשרה ולפיכך יעלה ערכה, ובין אם המיקום פשוט יהיה יותר אטרקטיבי מבעבר ותהיה התעניינות גבוהה יותר בקרקע. עלות הקרקע החקלאית היא לרוב נמוכה יותר מדירה/ נכס מסחרי וכד', אך שוב- הכול תלוי במיקום ובתוכניות העתידיות של הקרקע.

חטיפי נדל׳׳ן
החיפזון מהשטן! אל תמהרו להיכנס להשקעות חדשות מהר, ייתכן שתגלו בהמשך שהנכס אינו עונה לדרישותיכם ואינו משרת את מטרותיכם.
כל הזכויות שמורות | לינקולן נדל״ן @ 2015
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה משפטית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם איש מקצוע - כל אחד בתחומו. השימוש באתר על אחריות המשתמש בלבד! אין לינקולן אחראית לכל נזק שיגרם במשירין או בעקיפין משימוש בתכנים באתר. התכנים כתובים בלשון זכר אך מופנים לשני המינים מטעמי נוחות בלבד, עמכם הסליחה. ט.ל. ח. גלישה נעימה.
עיצוב ופיתוח - חגית וסטס אינטרנט