נשמח לעזור

מגורים

עמוד ראשי -מגורים רוכש נכס מוכר נכס שוכר נכס שאלות ותשובות

לינקולן מגורים - דירות יד שנייה ופרויקטים מרגשים בהישג ידך

רכישת דירה היא אחד הפרויקטים המשמעותיים ביותר עבור מרבית רוכשי הדירות בישראל לכן, מומלץ לבדוק את כל ההליך בזכוכית מגדלת. יתרה מזאת חשוב לזכור, ששוק הנדל"ן בישראל הוא שוק מורכב שהמגמות בו משתנות באופן תדיר על כן, חשוב להיות מעודכנים בכל המתרחש בו. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון שלכל עסקה יש את הפרופיל שלה וחשוב להיערך בהתאם.

מחפשים את הבית הבא שלכם? מעוניינים למכור את הדירה שלכם? כל השאלות והתשובות במקום אחד.

 

  

המומחיות שלנו הרווח שלכם

רכישה ומכירה מוצלחות או מוצלחות מאוד? ההבדל נמצא בידיים שלכם. בכל עסקת נדל"ן יש צורך במו"מ עם הצד השני, תוך מתן דגש על עקרון ה- WIN WIN, כולם מנצחים. תתארו לכם עסקה שאתם סוגרים במהירות, במחיר הרצוי ואפילו הצד השני מרוצה.

 

מוניטין חזק מאגר רחב

בשל הניסיון החזק שיש ללינקולן בשיווק נכסים, במאגרי החברה אלפי לקוחות מרוצים ששרתנו, אנו יכולים להתגאות בכך שכ 43% מהפעילות שלנו היא של לקוחות ממליצים, וכשהמספרים מדברים בעד עצמם, העבודה שלנו הופכת לאפקטיבית ומלאת עוצמה. הכנסו למניפת הנכסים. 

 

ייצוג בתהליכי הבירוקרטיה

תהליכי ביצוע עסקת נדל''ן הם בדר''כ ארוכים וכוללים התמודדות מתמשכת עם הרשויות השונות. עבור אדם לא מנוסה זה יכול להיות תהליך מייגע. אנו יכולים לייצג אותך בעת הצורך מול הבנקים, הרשויות ועו''ד ולחסוך לך זמן והתעסקות ארוכים. 

ידע אזורי נרחב

 

לצוות שלנו יש ידע וניסיון בכל האזורים שאנו פועלים בהם, מהדרום ועד הצפון ובפרט באזור באר שבע והסביבה. לפי ניסיון, הצוות ידע להעריך מה שווי הדירה שלכם או לחילופין למקד אתכם ולסייע לכם לקנות את הבית הבא שלכם בבטחון מלא.

שירותי לינקולן בתחום המגורים

קנייה

בלינקולן מאגר רחב של נכסים, כאשר המטרה שלנו היא להביא לכם את הדירה שמתאימה לצרכים שלכם. נביא לכם את כול המידע הדרוש (שכנים, תוכניות עתידיות, תחבורה וכו') על הנכסים הפוטנציאליים שיתאימו לכם. יחד נגיע לנכס ש"תפור" עליכם. 

מכירה

מכירת דירה היא תהליך שתבצעו מספר פעמים בודדות בחיים, ומומלץ להיעזר באיש מקצוע שינחה אתכם ויטפל בתהליכים הבירוקרטיים ובכול המסמכים והשיחות הדרושות לקיום העסקה. לינקולן ישווקו את דירתכם במקומות הרלוונטיים. כמו-כן רצוי לאפשר בלעדיות. 

השכרה

השכרת דירה היא תהליך יחסית קצר הדורשת חיפוש דירה ברשת, בדיקת הדירה פיזית, חתימה על חוזה ותשלום. אך למעשה יש להשקיע זמן לא מבוטל "רק" בדירה שכורה. הצוות בלינקולן יוכל לעזור בוידוא המחירים ובמציאת דירה שתהיה רלוונטית עבורכם.

כל הזכויות שמורות | לינקולן נדל״ן @ 2015
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה משפטית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם איש מקצוע - כל אחד בתחומו. השימוש באתר על אחריות המשתמש בלבד! אין לינקולן אחראית לכל נזק שיגרם במשירין או בעקיפין משימוש בתכנים באתר. התכנים כתובים בלשון זכר אך מופנים לשני המינים מטעמי נוחות בלבד, עמכם הסליחה. ט.ל. ח. גלישה נעימה.
עיצוב ופיתוח - חגית וסטס אינטרנט