בלינקולן מוכרים תמיד בתשוקה ובעוצמה

תקבלו מאיתנו ניתוח שוק מקיף של האזור שיעניק לנו לתמחר בדיוק רב שישיג עבורכם תוצאות חזקות ויוצאות דופן. תמחור לקוי גורם לנו לאבד הרבה כסף בתהליך. תמחור גבוה מידי מבריח קונים בשלים, ותמחור נמוך מידי הוא הפסד מראש. אנחנו יודעים למצוא את האיזון בשביל למכור ללקוחותינו במקסימום מחיר!

Feature

שיווק אינטנסיבי

בכל המדיות הזמינות לנו, אתר האינטרנט הגדול החדשני והעדכני ביותר בישראל, פייסבוק, יוטיוב, וואטסאפ, רשימות תפוצה במייל, דואר ישראל, סמסים, מגנטים, פלאיירים, שלטי חוצות, פרסום בתנועה (אוטובוסים, מוניות), עיתונות מקומית וארצית (במידת הצורך) מוקד טלמרקטינג לשיחות חוץ לקונים שנמצאים במאגר הקונים הבשלים שלנו. ממשיכים למכור גם אחרי שהקונה יצא מהנכס. פילוח שוק ממוקד ואפקטיבי, כזה שמביא את הלקוחות המתאימים הרציניים והבשלים ביותר בשוק, כאלה שיהיו מוכנים לשלם יותר עבור הנכס שלכם. תוכנות חדשניות לבקרה וניהול של קונים ומוכרים – אפליקציה חדשנית, חכמה וייחודית ללינקולן שתפתיע גם אתכם - מתעדכנת כל כמה דק' בקונים ופוטנציאליים שנכנסים ללא הרף למאגר שלנו. מאגר משקיעים מקומיים, ומשקיעים מחו"ל. 


ביטחון אישי ושמירה על ערך הנכס

כאשר אתם מפרסמים את הנכס שלכם בלוח מודעות אינטרנטי, אין לכם מושג מי מתקשר ומי נכנס אליכם הביתה, זהו סיכון ממשי וסוג של ניחוש, אתם מסכימים אתנו נכון? אצלנו הקונה הפוטנציאלי יעבור סינון קפדני, ורק לאחר שבדקנו תעודת זהות והתאמה מלאה לצרכיו הלקוח יגיע לנכס. אנו נשמור על ערך הנכס שלכם כי אנו נהיה "הצינור השיווקי" היחיד שירכז את כל המידע בשביל לקדם את האינטרסים שלכם מול כל הגורמים בענף, ולא נעשה "שוק" מהנכס, כי כאשר 100 משרדי נדל"ן עובדים על הנכס שלכם יש ירידת ערך לנכס ולא כפי שלרוב נהוג לחשוב "ככל שיותר מתווכים יעבדו כך הסיכוי גדל", כי כל משרד מפרסם מחיר שהוא רוצה בשביל למשוך קונים, תחרות בין משרדי נדל"ן יוצרת ירידת ערך נכס, כי אתם לא מצפים שקונה יגיע אליכם אם ראה מחיר נמוך יותר אצל משרד תיווך אחר נכון? התחרות האמתית שצריכה להיות בשביל שמירה על ערך הנכס, ועלייה תמידית של הערך, היא ע"י תחרות בין קונים פוטנציאליים , ואת זה אנו יודעים לעשות מצוין ולשביעות רצונכם המלאה!

ועוד הרבה יותר..

שיווק חכם שעובד

צילום מקצועי והכנת הנכס לתצוגה של מכירה איכותית ומלאת תשוקה, שמותאמת לצרכיו של הקונה, מי שדורש נעלי ספורט, מקבל נעלי ספורט, לא נעלי ברבי – כל קונה והיתרונות שהוא מחפש.

חשיפה ברמה הארצית

שיתופי פעולה עם אלפי משרדי נדל"ן בישראל – יעניק לנכס שלכם חשיפה מקסימלית ובממדים אדירים! אלפי סוכני נדל"ן שיעבדו על הנכס שלכם 24/7 . אנחנו נהיה הגורם המקשר והמנווט, ואתם תיהנו מחשיפה ומכוח קנייה גדול!

שליטה מלאה שלכם

דוחות מסודרים באופן סדיר, עדכונים און ליין בוואטסאפ, סמסים, טלפון או במייל – בדרך שהכי נוחה לכם. תדעו בדיוק כמה התקשרו, כמה הגיעו. שיקוף מלא של כל תהליך המכירה, יחד אתכם לאורך כל התהליך.
לא תהיה שנייה שלא תדעו מה קורה.

משא ומתן

ניהול משא ומתן מקצועי בצורה הגמישה והמתחשבת ביותר. עושים כל שביכולתנו בשביל ששני הצדדים יצאו עם חיוך. המשא ומתן מבוצע בהתאמה משפטית וחוקית שמגנה על האינטרסים שלכם.
 

לטיפים בנושא מכירת מגורים לחץ כאן

  • כנראה שזאת הייתה המכירה הכי מהירה שהייתה בעולם.. פחות משעה - שי

  • מספרי הטלפון של המוכרים שמכרנו להם וכאלה שכרגע נמצאים בתהליך המכירה, לרשותכם בכל עת במאגר שלנו... - אין כמו לשמוע מהם

  • היית כל הזמן זמין לשאלות שלי, נתת לי את הכל המידע והיית אמין וישר ועל כך אני מודה לך - אפרת

  • יש כ"כ הרבה חברות נדל"ן, ונפגשתי כבר עם עשרות כאלה, מעולם לא נתקלתי בשירות כ"כ מקצועי בענף הזה... - רביד

  • תודה על השירות המדהים שלך, על הסבלנות בעזרה עם הורי שהתקשו להבין הרבה פרטים, הצגת רגישות יוצאת דופן והבנה של תהליכים - אריאל

  • אתם פשוט חייבים להכיר את החבר'ה האלה, שירותיות כזאת הרבה זמן לא ראיתי - דפנה

  • מכרו לי את הבית תוך פחות משבוע, אחרי שניסיתי מעל שלושה חודשים לבד. מאוד ממליץ - אלי

Pricing