נשמח לעזור

סוגי שירותים

עמוד ראשי - ניהול נכסים סוגי שירותים איזורי פעילות השקעה בטוחה שאלות ותשובות
לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה לנכסים וקבלת הצעה:
לחצו כאן
והשאירו פרטים

ייעוץ וליווי המשקיע

הטיפול בנכס מניב טומן בחובו תהליכים מורכבים וארוכים, שרק אם עוברים את כולם בסבלנות ובהצלחה- ניתן יהיה באמת ליהנות מפירות ההשקעה לטווח הארוך (וגם אז- צריך לדאוג לטפל ולהשקיע בנכס בתדירות קבועה). התהליכים שיש לעבור עם ההחלטה על קניית נכס להשקעה: 

1. איתור נכס שיתאים לתקציב שלכם - לשם כך יש להכיר את שוק הנדל''ן בארץ ולמצוא אזור שיתאים לתקציב ושיביא את התשואה הטובה ביותר בהתאם לתקציב ולתנאי המשכנתא.

2. קניית דירה (נכס מניב) - עליכם להגיע לדירות ולבדוק איזה דירה תתאים לכם, והיכן התשואה היא הגבוהה ביותר (נכס אטרקטיבי). לאחר מכן סוגרים חוזה ועוברים לתהליך האחזקה וההשכרה.

3. ניהול הנכס- מציאת שוכרים ובדיקה של תחזוקת הנכס באופן שוטף. הרחיבו על הנושאים בשירותי הניהול שלנו. אנו מלווים אתכם בכול פרמטר עד להחלטה הסופית על מכירה (סיום הצורך או הפוטנציאל של הנכס). 

4. מכירת הנכס- אנו עוסקים גם במכירת הנכס ברגע שתחליטו על כך, במחיר הטוב ביותר. כמובן שניהול נכס חדש יתחיל את כול התהליך שוב. 

אנו נהיה לצידכם לאורך כול השלבים, החל מהקנייה ועד למכירה (וחוזר חלילה). אל תתנו להשקעה לגזול את כול האנרגיה והזמן שלכם. מטרת הנכס המניב לתת לכם יציבות, השתמשו בו לצורך זה. את כל העבודה המקצועית השאירו לנו.    

לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה לנכסים וקבלת הצעה:
לחצו כאן
והשאירו פרטים

שיווק דירות למכירה

אחד הפרמטרים החשובים ביותר כשבאים למכור או לנהל נכס- הוא השיווק שלו. הצוות של לינקולן הוא מנוסה ובעל ידע רחב ומגוון בתחום שיווק הנדל''ן. במטרה להגיע לרמת אכלוס גבוהה וחילופי שוכרים בצורה הטובה והמהירה ביותר (מה שיביא לתשואה מירבית), לינקולן תפעיל אסטרטגיית שיווק אינטנסיבית ואיכותית הכוללת:

1. פרסום בלוחות האינטרנט- זו השיטה הפשוטה והפופולארית ביותר כיום, ועדיין יש להשקיע זמן בפרסום המודעות הללו. כיום לוח המודעות הפופולארי ביותר הוא יד2, אך ישנם לוחות נוספים winwin, הומלס, וקבוצות של דירות בפייסבוק ורשתות חברתיות נוספות. לעיתים ההשקעה "רק" בפרסום נגיש זה יכולה להיות מתישה ומפרכת עבור בעל הנכס.

2. במשרדי תיווך נוספים- זוהי אופציה שיכולה ללכת לשני כיוונים- או שתיצרו קשר עם כמה משרדי תיווך ותפרסמו את הנכס אצל כולם (מבלי לתת בלעדיות למשרד אחד), או לחילופין תתנו בלעדיות למשרד אחד שייצור קשר עם משרדים נוספים לפרסום הנכס. 

3. שלטי חוצות ולוחות מודעות- זוהי אופציה ששמורה בדר''כ למשרדי הנדל''ן. פרסום על שלטי חוצות היא כבר פחות נפוצה כיום, וללוחות מודעות בעיר (או אפילו בעיתון העירוני)- תהיה פחות חשיפה מאשר באינטרנט. לכן הרוב המוחלט לא יבחר בשיטה זו.

4. יצירת סרטונים (ותמונות) ופרסומם ברשתות החברתיות- הרשתות החברתיות היום כוללות פרסום ושיווק בכול התחומים, וכן גם שיווק נדל''ן. שיטה נפוצה של פרסום דירה למכירה/להשכרה היא צילום תמונות ווידאו, משום שתוכן ויזואלי יביא את הלקוחות הרציניים והמתאימים ביותר. 

לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה לנכסים וקבלת הצעה:
לחצו כאן
והשאירו פרטים

אחזקה ופיקוח על הנכס

טיפול בדירה מניבה לא מסתכם בחתימה על חוזה ותשלום דמי השכירות. כשיש דירה בבעלותך ואתה רוצה ליהנות מפירותיה (ולא להתאמץ יותר מדיי), צריך להיות כל הזמן עם "אצבע על הדופק" ולדעת מה מצב הדירה. זה במצב הטוב, כשיש שוכרים. אך יש גם לשווק את הדירה, למצוא שוכרים, לשווק שוב בסיום תקופת השכירות וכך הלאה. אם אתם לא רוצים כאב ראש ופשוט רוצים ליהנות מההשקעה שלכם, מומלץ להתקשר עם אנשי מקצוע. פעולות התחזוקה שמבצעים בלינקולן נדל''ן-   

  • דיווח תדיר על מצב הנכס לבעל הנכס
  • בדיקת הדירה אחת לתקופה
  • התקשרות עם השוכרים
  • טיפול בהתחלפות שוכרים (מציאת שוכרים חדשים)
  • בדיקת חובות ברשויות, בועד הבית, ובתשלומי השכירות
  • התעסקות שוטפת מול השוכרים (ובהתחלפותם- שוכרים חדשים וחוזר חלילה)
  • התעסקות עם בעלי מקצוע - כאשר צצה בעיה בנכס
לתיאום פגישת ייעוץ עם מומחה לנכסים וקבלת הצעה:
לחצו כאן
והשאירו פרטים

סגירת חוזה וגבייה

בדר''כ נכסים להשקעה אינם צמודים למקום מגוריהם של בעלי הנכס, ובמקרים כאלה הבעלים מוכרחים מישהו שיהיה קרוב להשגיח על הנכס ולוודא שהכל מתנהל כסדרה. אבל גם אם בעל הנכס קרוב לאיזור ההשקעה, ויכול לטפל בנכס, לא בטוח שיש לו את הכלים להתמודדות עם השוכרים. לרוב צריך הרבה ניסיון, ידע ויכולות חברתיות וניהוליות על-מנת לנהל ביעילות נכס להשקעה, לדאוג שהשוכרים יחתמו על החוזה וישלמו בזמן את החובות. להלן הפעילויות של לינקולן בתחום זה: 

  • פינוי נכס לצורך קליטה של דיירים חדשים- יש להיערך מראש להגעתם של דיירים חדשים ונפוץ שהדיירים הקיימים מתעכבים בפינוי הדירה. 
  • אכלוס מהיר של הנכס- ביצוע יעיל של חתימת חוזה עם דיירים חדשים (או חידוש לדיירים קיימים) ותכנון תשלומים (כולל בטחונות) כדי להגיע לאכלוס שוטף. 
  • גביית שכר דירה ודיווח על תשלומים שוטפים- תזכורות ומכתבי התראה במקרים של קשיי גבייה ודיווחי חיובים בהתאם לדרישת בעל הנכס. 
חטיפי נדל׳׳ן
תמונה מוכרת – כאשר אתה מציע דירה למכירה או להשכרה בלוח האינטרנט, צרף תמונות. מודעות עם תמונות מוכרות הרבה יותר ממודעות ללא.
כל הזכויות שמורות | לינקולן נדל״ן @ 2015
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה משפטית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם איש מקצוע - כל אחד בתחומו. השימוש באתר על אחריות המשתמש בלבד! אין לינקולן אחראית לכל נזק שיגרם במשירין או בעקיפין משימוש בתכנים באתר. התכנים כתובים בלשון זכר אך מופנים לשני המינים מטעמי נוחות בלבד, עמכם הסליחה. ט.ל. ח. גלישה נעימה.
עיצוב ופיתוח - חגית וסטס אינטרנט