נשמח לעזור

אמנת שירות

עמוד ראשי - אודותינו מי אנחנו אמנת שירות הנכסים שלנו לקוחות ממליצים

מקצוענות

העיסוק בנדל"ן צריך להיות מדויק וסופר מקצועי. מומחה נדל"ן מקצוען בעל ידע רחב בתחום - יכול לעשות את ההבדל בין עסקה כושלת ועסקה מוצלחת. בלינקולן תמצאו את מומחי הנדל"ן המובילים בתחום, שיעשו לכם סדר בשוק הנדל''ן אשר משתנה באופן תדיר.

יושרה מקצועית וחסיון לקוח

היושרה וחסיון הלקוח הם הבסיס לפעילות שלנו. אנו מחויבים לנהוג ביושר אישי ומקצועי עם לקוחותינו. כמו כן, אנו דואגים לשמירה על פרטיותם ומספקים להם את המידע הדרוש להשלמת העסקה תוך שיקוף מלא של התהליך בכל שלב.

שיטת WIN- WIN

עסקאות של רכישה/מכירת דירה מאופיינות לעיתים קרובות במתח רב וחוסר וודאות. המומחים שלנו עברו הכשרה מתאימה והם בעלי ידע רב יש לנו ניסיון בהתמודדות מול מוכרים וקונים, ואנו נלווה אתכם לאורך כול התהליך עד ההגעה לעמק השווה תוך מתן דגש על רצונות המעורבים בעסקה, ונדאג לגשר בין הפערים שיכולים לצוץ במהלכה.

מצוינות

האתגרים והמציאות המשתנה בעולם הנדל"ן מחייבים אותנו לשאיפה יומיומית לשיפור והשגת תוצאות טובות כמומחי נדל"ן. מצוינות עבורנו היא הידיעה שהעבודה הרבה שאנו מבצעים מאחורי הקלעים והידע שצברנו במרוץ השנים תרמו ללקוחותינו ויצרו עבורם ערך רב.

הלקוחות בלב העשייה

רכישה או מכירה של נכס למרבית האוכלוסייה מהווה אחת העסקאות הגדולות המשמעותיות והיקרות ביותר בחיי אדם. אנו בלינקולן מבינים את מורכבות העניין ועל כן, אנו מתחייבים למעטפת תומכת ללקוחותינו שתכלול: שירות מקצועי, אדיב, יעיל, זמינות ומענה לכל שאלה, בקשה או הערכה של לקוחותינו.

חטיפי נדל׳׳ן
שמירה על ערך הנכס- צאו למכירה רק כשאתם בטוחים ב-100% שאתם מעוניינים למכור. נכס שנשאר הרבה זמן על המדף מאבד קונים רציניים, וגורם לתופעה שנקראת "שריפת נכס"
כל הזכויות שמורות | לינקולן נדל״ן @ 2015
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה משפטית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם איש מקצוע - כל אחד בתחומו. השימוש באתר על אחריות המשתמש בלבד! אין לינקולן אחראית לכל נזק שיגרם במשירין או בעקיפין משימוש בתכנים באתר. התכנים כתובים בלשון זכר אך מופנים לשני המינים מטעמי נוחות בלבד, עמכם הסליחה. ט.ל. ח. גלישה נעימה.
עיצוב ופיתוח - חגית וסטס אינטרנט