נשמח לעזור

לקוחות מספרים

עמוד ראשי - אודותינו מי אנחנו אמנת שירות הנכסים שלנו לקוחות ממליצים

כשבן פנה אליי בהתחלה פחדתי

כי חשבתי שזה עוד יועץ נדל"ן לא רציני שמנסה את המזל שלו אחרי שיחות קצרות איתו הבנתי שמדובר באדם רציני למרות שלא רציתי לתת לו לעבוד על הבית לבד בהתחלה.

בן הסביר לי למה חשוב שרק הוא יעבוד ואין לי מושג למה אבל האמנתי לו והתחלתי לעבוד רק איתו, ואני רוצה להגיד שאני ממש לא מצטער להיפך!!! בן נתן שירות שלא זכרתי בכלל שקיים במדינה שלנו עדכן אותי בכל הפרטים לאורך המכירה והוא מכר בסופו של דבר את הבית במחיר שרציתי ויותר משמחתי לשלם לו בזמן קצר יותר משחשבתי. אם יש משהו שהיה מרשים אצל בן זה עצם זה שכמה שהוא מקצועי הוא מדבר אלי כמו אל בנאדם ומסביר לי הכל במקצועיות בשפה שאני הבנתי בלי לעשות עלינו פוזות של אחד שמבין.

בן דאג לשוכרים שהיו בדירה כי היו מבוגרים בדיוק כמו שהבטיח לי בהתחלה. הוא אמר לי שהוא ידאג להם כי הם מבוגרים ושהוא לא רוצה לזרוק אותם לדירה אחרת אחרי שהתרגלו וזה מה שעשה, שסגר מראש עם הקונה שלא יפנה אותם אלא יסדיר איתם תנאי תשלום אחרים.

אין לי מילים, הרבה רגישות יש לבנאדם הזה איך שהוא טיפל בזה והיו הרבה בעיות במהלך החוזה שגרמו לחוזה להתעכב וגם שם הוא ידע לתת את המענה הנכון להכל ופתר דברים שבכלל לא קשורים אליו.

יותר מממליץ על הבנאדם הזה, הוא מוכשר מאוד ופותר הכל

תודה לך וזה משהו קטן ממני 

גבי

אני הגעתי לבן סולומון דרך פרסום ביד 2

הוא ענה לי יפה מאוד ושאל שאלות בשביל לעזור לי למצוא את הבית שרציתי. חיפשתי בלעדי בן זמן מה, אבל כשנפגשתי עם בן הוא הסביר לי ועזר לי עם הרבה דברים שלא ידעתי על השכונה ועל האזור עצמו שקניתי ברדק 30 שכונה יא

אני רוצה להגיד לך תודה על השירות, היית כל הזמן זמין לשאלות שלי, נתתי לי את הכל המידע והיית אמין וישר ועל כך אני מודה לך, אני ממש אמליץ לחברים שלי עליך ולמשפחה שלי ובקרוב הוריי יחפשו דירה ונפנה לך.

תודה שוב

ממליץ בחום, שירות יוצא דופן והרבה סבלנות ומקצועיות

ויטאלי

רצינו להגיד לך תודה על השירות המדהים שלך.

על הסבלנות בעזרה עם הורי שהתקשו להבין הרבה פרטים, הצגת רגישות יוצאת דופן והבנה של תהליכים רגישים. אפילו שהיית לנו בעיה עם ההובלה, הצלחת לגשר בנינו לבין המוכר ע"מ שיביא לנו מפתח בשביל שנוכל להעביר את הדברים. עשית הרבה דברים שלא קשורים כלל לתפקידך, כמו להסיע את הוריי מבאר שבע לרחובות ע"מ לחתום על החוזה, כמו לעזור להורי עם הדוד שמש שפתאום לא עבד, עם זרם המים שהיו חלשים בדירה, לכל הדברים היו לך פתרונות מהירים ויעילים שעזרו לנו.

נשמח להמליץ עליך

אריאל, ברטה וסמי,

אריאל

חטיפי נדל׳׳ן
שמירה על ערך הנכס- צאו למכירה רק כשאתם בטוחים ב-100% שאתם מעוניינים למכור. נכס שנשאר הרבה זמן על המדף מאבד קונים רציניים, וגורם לתופעה שנקראת "שריפת נכס"
כל הזכויות שמורות | לינקולן נדל״ן @ 2015
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה משפטית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם איש מקצוע - כל אחד בתחומו. השימוש באתר על אחריות המשתמש בלבד! אין לינקולן אחראית לכל נזק שיגרם במשירין או בעקיפין משימוש בתכנים באתר. התכנים כתובים בלשון זכר אך מופנים לשני המינים מטעמי נוחות בלבד, עמכם הסליחה. ט.ל. ח. גלישה נעימה.
עיצוב ופיתוח - חגית וסטס אינטרנט