נשמח לעזור

שוכר נכס

עמוד ראשי -מגורים רוכש נכס מוכר נכס שוכר נכס שאלות ותשובות

1. מתי כדאי להשכיר?

החלטתם שברצונכם להשכיר דירה ואתם מעדיפים להמתין לחודשי הקיץ? טעות בידכם. ההמלצה היא להשכיר דירה בתקופות המתונות שבהן אין תחרות עזה על הדירות מצד משפחות וסטודנטים. אם מצאתם דירה שימו עליה את היד וכך תוכלו לעבור את חודשי הקיץ בראש שקט, שכן בסמוך לפתיחת שנת הלימודים ישנה עליה במחירים. 

2. בדקו אם יש חניה

יש בבעלותכם רכב? טרם חתימה על חוזה השכירות בדקו אם יש חניה מסודרת במקום וכן פנויה. אין דבר יותר מרגיז מלחזור הביתה אחרי עבודה לחניה עמוסה שתצריך מכם חיפושים בחנויות סמוכות שיצריכו מכם לחנות במרחק הליכה רב. 

3. שותפים

סטודנטים וסטודנטיות לא נשואים? – מומלץ אף על פי אי הנוחות המשתמעת מכך, לשקול שותפות. באמצעות כך, תשלמו פחות בשכר דירה וכן, תוכלו לחסוך בעלויות הקבועות כמו ארנונה וחשמל.

4. הסביבה היא הסיבה

התבייתתם על נכס מסוים? הקדישו לכך חצי יום בסיור בשכונה המיועדת וחפשו את כל הדברים שהם בראש סולם העדיפויות שלכם מקרבה של פחי אשפה למקומות בילוי. כמו כן, בדקו האם יש בקרבה מטרדי רעש כמו מוסכים, בתי מלאכה? וכן בדקו את הסביבה מספר פעמים ביום, הרי רחוב שקט ביום לא בהכרח שקט בלילה. 

 

חטיפי נדל׳׳ן
תכנון נכון מונע אסון – רוכשים דירה? אל תשכחו את ההוצאות הנלוות הכרוכות בקניית נכס טרם הגשת בקשה לקבלת משכנתא. לכל דירה יש מחיר הנקבע בהתקשרות החוזית בין המוכר לקונה, אבל ישנן לא מעט הוצאות נוספות.
כל הזכויות שמורות | לינקולן נדל״ן @ 2015
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה משפטית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם איש מקצוע - כל אחד בתחומו. השימוש באתר על אחריות המשתמש בלבד! אין לינקולן אחראית לכל נזק שיגרם במשירין או בעקיפין משימוש בתכנים באתר. התכנים כתובים בלשון זכר אך מופנים לשני המינים מטעמי נוחות בלבד, עמכם הסליחה. ט.ל. ח. גלישה נעימה.
עיצוב ופיתוח - חגית וסטס אינטרנט