נשמח לעזור

השקעה בטוחה - 4 אסטרטגיות שימנפו לך את ההשקעה

עמוד ראשי - ניהול נכסים סוגי שירותים איזורי פעילות השקעה בטוחה שאלות ותשובות

1. אל תיתן להשקעה להפוך לנטל

המטרה כשקונים בית להשקעה (או כול נכס אחר), היא לקבל את ההכנסה היציבה ללא מאמץ רב מדיי (אחרת אולי לא היה כדאי להשקיע). טיפול בנכס מניב דורש זמן והתעסקות מרובה, ולמען האמת יכול להיות כאב ראש רציני. הבעיה הגדולה ביותר היא בהתמודדות עם השוכרים, דרישותיהם, ושחיקתם את הנכס שלך. העמדת הנכס להשכרה ופרסומו- היא משימה לא קלה לכשעצמה, והיא רק תחילת הדרך. בסיום כול תקופה (שנה או יותר) יש להציע את הנכס להשכרה שוב, ויש למצוא דיירים הגונים שישמרו על הנכס. ייתכן שאין באפשרותך לעשות זאת, אולם אנשי מקצוע יוכלו לנהל עבורך את כול העניינים השוטפים של הנכס, כולל מציאת שוכרים וחלופתם.  

2. אנשי מקצוע

בשונה מקנייה ומכירה של נכס מגורים, נכס להשקעה דורש ניסיון וידע. אדם שאינו עוסק בנדל'ן יתקשה לטפל בהשקעה ביעילות. אם הטיפול בדירת מגורים נמשך כחודש (או קצת יותר), הטיפול בדירה להשקעה יימשך לכול אורך תקופת ההשקעה. יש צורך בעו''ד כדי לטפל גם בחוזי ההשכרה, במתווך נדל'ן כדי למצוא שוכרים חדשים בכל תקופה, ייעוץ משכנתא לתכנון כלכלי נכון (עם התחשבות בתשואה), ובבעלי מקצוע שיטפלו בליקויים בתשתיות ובנראות הדירה. יש לטפל באופן שוטף בנכס ולשם כך אפשר גם להשתמש בשירותי ניהול נכסים. 

3. שליטה מרחוק?

רכשתם נכס והוא אינו בקרבת מקום מגוריכם? נאלצתם לבצע מעבר לחו"ל מהעבודה ואינכם מעוניינים למכור את הנכס בבעלותכם? קרוב לוודאי שמישהו יהיה צריך לטפל בו. שליטה משלט רחוק ברוב המקרים לא מביאה לתוצאות טובות, על כן ההמלצה שלנו היא לשכור את שירותיהם של חברה מקצועית, איכותית ובעלת יושרה לניהול נכסים ברמה גבוהה שתגרום לנכס שלכם לא לאבד מערכו. 

4. תחזוקה ושמירה על המצב המקורי של הנכס

כשקונים נכס מניב, המטרה העיקרית היא למקסם את ההחזר על ההשקעה, וכדי לעשות זאת צריך לשמור על הנכס. יש לשמור על ערך הנכס (ואף מומלץ להשביח אותו לעיתים), ולפקח על תקינות התשתיות והמערכות בו. ראשית, עם הקנייה, רצוי לבצע תיקונים נדרשים (לפני כניסת דיירים), ולאחר שהדירה מושכרת- יש לבצע בדיקות תקופתיות ולטפל באחזקה השוטפת: מערכות מיזוג מרכזיות, חשמל, אבטחה, ניקיון, אינסטלציה וכד'. כל אלה ישמרו את ערך הנכס שלכם ויביאו אתכם למימוש מטרת ההשקעה.

חטיפי נדל׳׳ן
תמונה מוכרת – כאשר אתה מציע דירה למכירה או להשכרה בלוח האינטרנט, צרף תמונות. מודעות עם תמונות מוכרות הרבה יותר ממודעות ללא.
כל הזכויות שמורות | לינקולן נדל״ן @ 2015
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה משפטית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם איש מקצוע - כל אחד בתחומו. השימוש באתר על אחריות המשתמש בלבד! אין לינקולן אחראית לכל נזק שיגרם במשירין או בעקיפין משימוש בתכנים באתר. התכנים כתובים בלשון זכר אך מופנים לשני המינים מטעמי נוחות בלבד, עמכם הסליחה. ט.ל. ח. גלישה נעימה.
עיצוב ופיתוח - חגית וסטס אינטרנט