נשמח לעזור

מי אנחנו

עמוד ראשי - אודותינו מי אנחנו אמנת שירות הנכסים שלנו לקוחות ממליצים

על חברת לינקולן

 

לינקולן מומחים לשיווק נדל"ן ופתרונות דיור החלה כחזון בשנת 2010, במטרה לתת מענה מהיר, יעיל ואפקטיבי לכל האנשים המעוניינים לרכוש למטרות השקעה ו/ או מגורים או למכור נכסים בצורה חכמה, בטוחה וזריזה. היקף הפעילות שלנו גדל, וכיום אנו עוסקים בשיווק ומתן פתרונות  בחלקים נרחבים בכל רחבי הארץ(ראה אזורי פעילות).
 


סוגי הנכסים שעומדים לרשותכם במשרדנו הם מכל רבדי השוק: קרקעות, נכסים חדשים ויד שנייה, נכסי יוקרה, מבני תעשייהמשרדים, מסחר, מחסנים וחנויות ועוד בין אם תרצו למכור, לרכוש למטרת מגורים/ השקעה ולהשכיר.
 

אתם בידיים טובות עובדי לינקולן ומנהליה נהנים ממטרייה מקצועית ושיווקית, החל מהכשרה והדרכה דרך ליווי מקצועי שוטף וכלה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים בכדי להבטיח מענה מקצועי מושלם לצרכי הלקוחות שלנו. צוות המשרד שלנו מורכב מאנשים צעירים, דינמיים ומקצועיים מאוד בעלי מוטיבציה לסייע ללקוחותיהם למצוא את הפתרון האידאלי בהתאם לצרכיהם. כל זה מבטיח לכם שירות מהטובים שיש בענף ותהליך מכירה או רכישה אפקטיבי - בו תחשפו לנכסים שמתאימים לצרכיכם / תמכרו במקסימום.

 
אנו מלווים באופן אישי וצמוד את הלקוחות שלנו לאורך כל תהליך החיפוש ו/ או המכירה ועד ביצוע העסקה בפועל, תוך כדי שאנו דואגים להעביר את כל המידע לגבי התשלום, הנכס, וההשלכות הכרוכות בביצוע העסקה (טרם סגירתה). אנו ממליצים על השתתפות מלאה של הלקוחות בתהליך המשא ומתן, מבהירים ומציגים עמדות הצדדים, ומנסים להגיע לעמק השווה בין השניים על מנת שתיסגר עסקה בשיטת WIN WIN  שבה שני הצדדים ירוויחו.

 

שירותים משלימים - כחלק משירות מקיף שאנו מספקים ללקוחותינו אנו גם מעמידים לרשותכם שירותים משלימים כגון: עו"ד, שמאי, ייעוץ משכנתאות ללקוחות אשר רוכשים דירה, ניהול נכסים והשבחת נכסים למשקיעים, ייעוץ בנושא מיסוי מקרקעין ועוד מגוון שירותים שיסייעו לכם לחסוך כסף רב בעזרת הידע העשיר שייפרס ויעמוד לרשותכם.  

חברת לינקולן עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כך שהנכסים החדשים שנכנסים למאגר שלנו מתעדכנים מידית ונחשפים לכלל האוכלוסייה בכל המדיות הזמינות ברשת האינטרנט ומחוצה לה, בכדי להגדיל את הסיכויים לביצוע עסקה טובה ומהירה. פתוחה בפניכם האפשרות בכל עת לנסות את כלי חיפוש הנכסים שלנו ולקבל טעימה מעוצמת השיווק שלנו.

חטיפי נדל׳׳ן
שמירה על ערך הנכס- צאו למכירה רק כשאתם בטוחים ב-100% שאתם מעוניינים למכור. נכס שנשאר הרבה זמן על המדף מאבד קונים רציניים, וגורם לתופעה שנקראת "שריפת נכס"
כל הזכויות שמורות | לינקולן נדל״ן @ 2015
התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה משפטית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם איש מקצוע - כל אחד בתחומו. השימוש באתר על אחריות המשתמש בלבד! אין לינקולן אחראית לכל נזק שיגרם במשירין או בעקיפין משימוש בתכנים באתר. התכנים כתובים בלשון זכר אך מופנים לשני המינים מטעמי נוחות בלבד, עמכם הסליחה. ט.ל. ח. גלישה נעימה.
עיצוב ופיתוח - חגית וסטס אינטרנט